Somfy NO35/10-16 10 Nm kapcsolós csőmotor mechanikus végállással
Cikkszám:
SOMF_2371018
5
Nincs raktáron
5
Kezdete: 2025.09.22   A készlet erejéig
Kapcsolós csőmotor mechanikus végállásal, motorfelfogatóval, adapterrel és menesztővel.
Gyártó:
SOMFY
Nincs raktáron
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
Részletek
  • Nyomaték: 10 Nm
  • Sebesség: 16 fordulat/perc
  • Védelmi szint: IP44
  • Tápfeszültség: 230V
  • Frekvencia: 50 Hz
  • Motor hossza: 540 mm
Adatok
Termék típusa:
Csőmotor
Nyomaték:
10 Nm