Nextalite PS-COM-100-24, 24 VDC, 100W-os tápegység
  1. Tápegységek, transformátorok
  1. Kaputechnikai kiegészítők
  2. Tápegységek, transformátorok
Cikkszám:
NEXT_PS-COM-100-24
5
Raktáron
5
Kezdete: 2025.09.22   A készlet erejéig
Gyártó:
NEXTA TECH COMPANY BRAND OF TEAM SRL
Tápfeszültség:
230 V - 50Hz
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
Részletek
Tulajdonságok:
    • Bemeneti feszültség: 230 V ~ 50 Hz
    • Kimeneti feszültség: 24 VDC
    • Teljesítmény: 100W
    • Működési hőmérséklet: -30 °C - +50 °C
    • Működési páratartalom: akár 99 %
    • IP védettsé: IP 67
    • Méret: 129 x 26 x 20 mm
Adatok
IP védettség:
IP67
Teljesítmény:
100 W
Kimeneti feszültség:
24 V DC