Nextalite STILO-100 24V-os, rádiós, wi-fi, vezérlőegység 100W-os tápegységgel
  1. Vezérlők
  1. Okos otthon
  2. Vezérlők
Cikkszám:
NEXT_STL100W4_1EP5_F
5
Raktáron
5
Kezdete: 2025.09.22   A készlet erejéig
Vezérlőegység 1 db 24 V-os LED lámpához, Be-Ki-Fényerőszabályzó funkcióval. 433,92 MHz-es rádióvevő. Integrált WiFi modul a OneSmart alkalmazáson keresztüli távvezérléssel. Integrált tápegység 100 W.
Gyártó:
NEXTA TECH COMPANY BRAND OF TEAM SRL
Tápfeszültség:
230 V - 50Hz
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
Részletek
Műszaki paraméterek:
  • Bemeneti feszültség: 230 V ~ 50 Hz
  • Kimeneti feszültség: 1 LED, 24 VDC
  • Kimeneti teljesítmény: 4 A (96W 24 VDC feszültséggel)
  • Programozható távirányítók: 30
  • Wifi hálózat: 2,4 GHz
  • Internetes működtető szoftver: OneSmart
  • Hangvezérlés: Google Home, Alexa Amazon
  • Működési hőmérséklet: -20°C - +55°C
  • IP védettség: IP66
  • A termék mérete: 380 x 35 x 28 mm
Adatok
Frekvencia:
433,92 MHz
IP védettség:
IP66
Működtető Wi-Fi hálózat frekvenciája:
2,4 GHz