Nextalite OVER-L600/EP5/BL Linear LED lámpa, fekete, 24 VDC, 6W, 3000K, 600mm
Cikkszám:
NEXT_OVER-L600_EP5_BL
5
Nincs raktáron
5
Kezdete: 2025.09.22   A készlet erejéig
Az Over L600-as LED világítás kitűnően alkalmas garázskapuk, pergolák, télikertek világításához.
Gyártó:
NEXTA TECH COMPANY BRAND OF TEAM SRL
Tápfeszültség:
24 V DC
Nincs raktáron
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
Részletek
Technikai paraméterek:
  • Tápfeszültség: 24 VDC
  • Teljesítmény: 35W / m
  • Színhőmérséklet: 3000K
  • IP védettség: IP65
  • A LED lámpa hossza: 600 mm
  • Profil mérete: 33.5 x 13mm
Adatok
IP védettség:
IP55
Teljesítmény:
6 W