Nice ROAD400KCE tolókapunyitómotor-szett
5
  1. Tolókapunyitó motor szettek
  1. Kapunyitó motorok
  2. Kapunyitó motor szettek
  3. Tolókapunyitó motor szettek
Cikkszám:
NIC_ROAD400KCE
5
Raktáron
Kezdete: 2025.09.22   A készlet erejéig
24 V tolókapunyitómotor-szett maximum 400 kg kapusúlyig. Elektromechanikus végálláskapcsolóval. (Üzemi feszültség: 230V)
Gyártó:
NICE S.P.A.
Tápfeszültség:
24V
Motor típusa:
Tolómotor
Csomagajánlatok
Kiegészítő termékek
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
  • Műszaki leírás
Részletek
Szett tartalma:
  • ROAD400KCE tolómotor beépített vezérléssel
  • Elektromechanikus végálláskapcsoló
  • Tápfeszültség 230V
  • Maximális kapusúly 400 kg
  • Maximális tolóerő 400 N
  • integrált vevő
  • 2 db FLO2RE távirányító
  • 1 db EPM fotocella
  • 1 db ELDC villogó
Adatok
Nyomaték:
400 Nm