Alutech Targo TR-3531-230E-868KIT ipari tengelyhajtású motor szett 180 kg-ig
Cikkszám:
ALU_TR-3531-230E-868KIT-GY
vidi
Raktáron, akár 2 órán belül
35 Nm-es, 230V-os Alutech tengelyhajtású motor szett külső vezérlőegységgel, két db távirányítóval, 180 kg kapusúlyig.
Gyártó:
ALUTECH DOORS SYSTEMS LLC.
Tápfeszültség:
230 V - 50Hz
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
  • Műszaki leírás
Részletek
Névleges terhelési nyomaték35 Nm
Névleges sebesség31 fordulat/perc
Kimenő tengely max. fordulata19
Maximális kapusúly180 kg
Tápfeszültség230 V / 50 Hz
Energiafogyasztás terhelés alatt750 W
Áramfelvétel terhelés alatt3.3 A
Max. intenzitás25 %
Max. folyamatos működési idő10 perc
Motor hőtűrése120 C°
Védelmi szint és osztályI // IP65
Motor súlya (lánccal és kébelekkel)16.5
Adatok
Termék típusa:
Ipari tengelyhajtású motorok
Nyomaték:
35 Nm
IP védettség:
IP65
Kapusúly:
180 kg
Üzemhányad:
25%