Alutech Targo TR-5024-230E-868KIT Alutech Targo ipari tengelyhajtású motor szett 260 kg-ig
  1. Ipari tengelyhajtású motorok
  1. Ipari termékek
  2. Ipari tengelyhajtású motorok
Cikkszám:
ALU_TR-5024-230E-868KIT-GY
5
vidi
Raktáron
5
Kezdete: 2025.09.22   A készlet erejéig
50 Nm-es, 230V-os Alutech tengelyhajtású motor szett külső vezérlőegységgel, két db távirányítóval, 260 kg kapusúlyig.
Gyártó:
ALUTECH DOORS SYSTEMS LLC.
Tápfeszültség:
230 V - 50Hz
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
  • Műszaki leírás
Részletek
Névleges terhelési nyomaték50 Nm
Névleges sebesség24 fordulat/perc
Kimenő tengely max. fordulata19
Maximális kapusúly260 kg
Tápfeszültség230 V / 50 Hz
Energiafogyasztás terhelés alatt670 W
Áramfelvétel terhelés alatt3 A
Max. intenzitás25 %
Max. folyamatos működési idő10 perc
Motor hőtűrése120 C°
Védelmi szint és osztályI // IP65
Motor súlya (lánccal és kébelekkel)16.5
Adatok
Termék típusa:
Ipari tengelyhajtású motorok
Nyomaték:
50 Nm
IP védettség:
IP65
Kapusúly:
260 kg
Üzemhányad:
25%