Alutech Targo TR-5024-400E-868KIT ipari tengelyhajtású motor szett 260 kg-ig
  1. Ipari tengelyhajtású motorok
  1. Ipari termékek
  2. Ipari tengelyhajtású motorok
Cikkszám:
ALU_TR-5024-400E-868KIT-GY
5
vidi
Raktáron
5
Kezdete: 2025.09.22   A készlet erejéig
50 Nm-es, 400V-os Alutech tengelyhajtású motor szett külső vezérlőegységgel, két db távirányítóval, 260 kg kapusúlyig.
Gyártó:
ALUTECH DOORS SYSTEMS LLC.
Tápfeszültség:
400V
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
  • Műszaki leírás
Részletek
Névleges terhelési nyomaték50 Nm
Névleges sebesség24 fordulat/perc
Kimenő tengely max. fordulata19
Maximális kapusúly260 kg
Tápfeszültség400 V / 50 Hz
Energiafogyasztás terhelés alatt610 W
Áramfelvétel terhelés alatt1.1 A
Max. intenzitás60 %
Max. folyamatos működési idő15 perc
Motor hőtűrése120 C°
Védelmi szint és osztályI // IP65
Motor súlya (lánccal és kébelekkel)14
Adatok
Termék típusa:
Ipari tengelyhajtású motorok
Nyomaték:
50 Nm
IP védettség:
IP65
Kapusúly:
260 kg
Üzemhányad:
60%