Hörmann HSE4-868-BS, 4 csatornás, fekete távirányító, fényes kupakkal
Cikkszám:
HOR_4511562
7
Nincs raktáron
7
Kezdete: 2026.04.14   A készlet erejéig
HSE4 BS fényes fekete távirányító
4 gombos távadó, magasfényű műanyag felület krómozott horganyöntvény sapkákkal.
Az új, exkluzív Hörmann távirányítók az online bankolásnál már megszokott 128 bites kódolásnak köszönhetően extrém biztonságosak, mivel idegenek az Ön rádiós jelét nem tudják lemásolni. A BiSecur technológiájú Hörmann távirányítók visszafelé kompatibilisek, azaz akár az 1. és 2. sorozatú (868 MHz-es) meghajtásokhoz is használhatók.
Gyártó:
HÖRMANN
Termék színe Termék színe:
Fekete
Króm-Fekete
matt fekete
fényes fehér
Jégszürke
Antracitszürke
Ezüst
Karbon
Szürke
Kompatibilitás Kompatibilitás:
Hörmann Bisecur
Frekvencia Frekvencia:
868 MHz
Nincs raktáron
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
  • Vélemények
Részletek
» Keresel egy 100%-ban kompatibilis távirányítót?
Allotech 4 gombos távirányító
Allotech 4 gombos / 4 csatornás
Tovább
A távirányító tulajdonságai
  • Impulzusos
  • Kulcskarikával együtt, kulcstartóra való rögzítéshez
  • Védettség: csak száraz terekhez
  • Hőmérséklet-tartomány: 0 C-tól +50 C-ig
  • Elem: lítium gombelem 3 V/ CR 2032 típus
  • Méret: 28 x 70 x 14 mm
Adatok
Termék típusa:
Távirányító
Kompatibilitás:
Hörmann Bisecur
Frekvencia:
868 MHz